Petr Ziegrosser - AREV

 

O firmě
Aktuality
Galerie
Ceník
Přednášky
Poradenství
Překladatelské služby
Práce pro lesnictví a myslivost
Lovecké akce
- zahraniční 
- tuzemské 
Kontakt
Napište nám
   

  

Vlastníte les a potřebujete vědět, co s ním? Hledáte zodpovědného člověka či firmu, která by se Vám o les starala? Potřebujete poradit, případně někoho doporučit Chcete prodat les za co nejvýhodnějších podmínek?

Rád Vám pomohu

Chcete koupit les, zdá se Vám cena příliš vysoká, nemáte představu o kvalitě porostů a jejich využití?

Rád Vám pomohu

Máte na skládkách dříví a nevíte, kam ho co nejvýhodněji prodat?

Rád Vám poradím

Vlastníte oboru a zdá se Vám, že by mohla být lépe vedena či produkovat lepší trofeje? Chcete zlepšit kvalitu chované zvěře a její zdravotní stav? Chcete vylepšit prostředí obory, zlepšit kvalitu pastevních ploch, ochránit lesní porosty před tlakem zvěře?

Rád Vám poradím

Chystáte se nakoupit novou - kvalitní zvěř do Vaší obory, neznáte podmínky převozu, nevíte kde a za kolik vysoce kvalitní a hlavně zdravou zvěř nakoupit a jak a za jakých podmínek jí dovézt?

Rád Vám poradím

Chcete budovat oboru, máte základní představu a potřebujete někoho, kdo by Vaše představy zrealizoval? Potřebujete překonat všechny nutné administrativní překážky a projednat povolení stavby na příslušných správních orgánech? Chcete doporučit kvalitní, funkční oplocení, myslivecká zařízení a nakoupit zvěř z vybraných chovů? Nechcete jít do zbytečného rizika?

Rád Vám poradím a vše zajistím

Chcete budovat farmu, máte vhodné pozemky, základní představu o chovaných zvířatech, potřebujete vše prodiskutovat a doladit? Chcete mít jasno v typu oplocení, nutných zařízeních a vybavení farmy? Potřebujete snáze překonat byrokratické překážky a vyřídit všechna potřebná povolení? Potřebujete do chovu nakoupit kvalitní a zdravá zvířata?

Rád Vám poradím a vše zajistím

Potřebujete zajistit lovce pro hony na drobnou zvěř, naháňky na černou zvěř a individuelní lovy spárkaté zvěře?

Rád Vám pomohu

Chcete jet na lov, nevíte kam, potřebujete zajistit nejlepší destinaci, kvalitní služby a mít jistotu že za své peníze dostanete odpovídající servis a že budete spokojen?

Rád Vám pomohu

Chcete si pronajmout honitbu a potřebujete pomoci při rozhodování? Potřebujete udělat odborný posudek?

Rád Vám pomohu

Potřebujete prodat trofeje, myslivecké a lesnické knihy, zbraně?

Poradím Vám